Konkursy ekologiczne

KONKURS WIEDZY EKOLOGICZNEJ DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH (20.02.2018 - 20.04.2018)

Zapraszamy uczniów białostockich szkół ponadgimnazjalnych do udziału w 3. edycji konkursu wiedzy ekologicznej „Nasz Białystok Jest Eko”. Do wygrania są atrakcyjne nagrody: laptop, tablet i kamera sportowa.

Plakat Nasz Białystok jest EKO

Uczestnikiem Konkursu może być każdy uczeń szkoły ponadpodstawowej z Białegostoku. Każda szkoła ponadpodstawowa biorąca udział w Konkursie jest zobowiązana do przeprowadzenia eliminacji wewnętrznych na terenie szkoły i wyłonienia swoich reprezentantów, którzy będą reprezentować placówkę podczas etapu miejskiego konkursu. Na zgłoszenia czekamy do 9 marca 2018 r.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O KONKURSIE >>

 

AKCJA EDUKACYJNA "BEZ STRESU DLA ŚRODOWISKA" (21.11.2017 - 15.06.2018)


Zapraszamy do udziału w akcji edukacyjnej „Bez stresu dla środowiska”. Akcji łączącej ze sobą zbiórkę baterii z zajęciami edukacyjnymi prowadzonymi w białostockich szkołach i przedszkolach. Celem naszej akcji jest edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży z białostockich placówek oświatowych oraz zbiórka zużytych baterii.

 

Plakat Nasz Białystok jest EKO

 

W Akcji Edukacyjnej mogą uczestniczyć przedszkola oraz szkoły podstawowe z terenu Miasta Białystok. Placówki, które zgłoszą się do udziału w akcji wyposażone zostaną w pojemniki do zbiórki baterii oraz materiały informacyjne. Placówki uczestniczące w Akcji Edukacyjnej mogą również skorzystać z oferty zajęć edukacyjnych organizowanych w formie lekcji bądź pogadanek prowadzonych przez pracowników Organizatora.  

W Akcji Edukacyjnej zostaną nagrodzone placówki oświatowe: przedszkola i szkoły podstawowe, które zbiorą największą wagę baterii w przeliczeniu na liczbę uczniów danej placówki. Laureaci I, II, III miejsca zostaną wyłonieni w dwóch kategoriach:
- przedszkola,
- szkoły podstawowe.

Rozstrzygnięcie konkursu  zostanie dokonane na podstawie danych uzyskanych z dokumentów potwierdzających odbiór baterii ze zgłoszonych placówek. O zwycięstwie decydować będzie waga zebranych baterii w przeliczeniu na liczbę przedszkolaków/uczniów przedstawioną w Formularzu Zgłoszeniowym. Konkurs trwać będzie od 14 listopada 2017 r. do 15 czerwca 2018 r.  kiedy to podczas uroczystej gali  uczestnikom konkursu wręczymy nagrody.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O KONKURSIE >>

Powrót na początek strony