Eko Terminator: zagraj w segregowanie odpadów na smartfonie i komputerze

Startujemy z nową grą internetową „Eko Terminator”, w której codziennie można wygrać atrakcyjne zestawy. Wejdź do gry klikając w link, posortuj jak najszybciej odpady i opublikuj swój wynik na Facebooku. Każdego dnia najlepszy zdobywa nagrody. Zapraszamy do zabawy.

Ilustracja do artykułu Gra_przegladarkowa_grafika_700x500_v1.jpg

ZAGRAJ W EKO TERMINATORA >>

Zapraszamy do zabawy w segregowanie odpadów na telefonie lub komputerze. Każdy z uczestników zabawy, który rozpocznie grę musi w jak najszybszym czasie wyrzucić 20 odpadów do odpowiednego pojemnika. Wygrywa ten, kto zrobi to prawidłowo i najszybciej.

Do korzystania z usług przez Gracza, niezbędne jest posiadanie przez niego minimalnych wymagań technicznych, w szczególności urządzenia wraz z oprogramowaniem umożliwiającego dostęp do sieci Internet. Gracze, którzy chcą wziąć udział w rywalizacji o nagrody muszą posiadać dowolną aktywną skrzynkę e-mail oraz aktywne, prywatne konto na portalu społecznościowym Facebook.

Regulamin konkursu >>

Dostęp do gry „Eko Terminator” nie wymaga zalogowania się, gra jest zatem dostępna dla wszystkich użytkowników. Gra dostępna jest pod adresem https://lechnet.ecoharmonogram.pl/

Gracz pozostaje anonimowy aż do czasu podania adresu e-mail i publikacji postu z wynikiem na swojej tablicy na portalu Facebook. Ale tylko publikacja wyniku na swoim profilu Facebook i podanie adresu mailowego upoważnia gracza do rywalizacji o nagrodę.

Konkurs z nagrodami trwa od 6 listopada 2019 r. do 30 listopada 2019 r.

ZAGRAJ W EKO TERMINATORA >>

Powrót na początek strony