17 marca Dzień Otwarty w spalarni. Zapisy przez internet.

17 marca odbędzie się Dzień Otwarty w białostockim Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych. Mieszkańcy mogą już od dziś zarezerwować miejsce w wycieczce za pośrednictwem internetu.

Ilustracja do artykułu 1.jpg

W sobotę 17 marca 2018 r. będzie poznać zasady funkcjonowania spalarni włącznie z obejrzeniem:
- sterowni, z której kontrolowane są wszystkie parametry pracy zakładu,
- bunkra na odpady
- kotła, w którym spalane są odpady.

Na wycieczkę warto zabrać swój smartfon. Na miejscu będzie można zainstalować aplikację mobilną na telefon i podczas zwiedzania uzyskać dostęp do bieżących informacji na temat aktualnych parametrów pracy ZUOK w Białymstoku.


Aby wziąć udział w zwiedzaniu spalarni, należy przesłać zgłoszenie za pomocą formularza internetowego. 17 marca zwiedzanie odbywać się będzie w godzinach: 10.00 i 11.30.

Przed przesłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z zasadami obowiązującymi na terenie ZUOK Białystok. Szczegóły dotyczące zwiedzania przesłane zostaną w wiadomości zwrotnej po przyjęciu zgłoszenia. Po przyjęciu zgłoszenia przesłane zostaną również formularze oświadczeń, które należy posiadać ze sobą w dniu zwiedzania.

REJESTRACJA UCZESTNIKÓW DNIA OTWARTEGO W ZUOK BIAŁYSTOK >>

UWAGA. Zapisy kończą się 16 marca (piątek) o godz. 12.00.

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku to jedna z pierwszych spalarni tego typu w Polsce. Dzięki termicznemu przekształcaniu odpadów, produkowana jest tu energia elektryczna i cieplna, z której korzystają mieszkańcy Białegostoku.

Powrót na początek strony